Prekių pristatymas

AusraGrei prekių pristatymo būdai ir pristatymo kainos:

AusraGrei prekės pristatomos per 2 – 5 darbo dienas (pirmadieniais – penktadieniais) po apmokėjimo patvirtinimo. Pristatymas galimas visoje Lietuvoje ir Europoje.

Prekės siunčiamos per:

  • Omniva, Lietuvos pašto paštomatus – kaina 3.50 Eur.
  • Autobusų siuntų skyrių – kaina 5.00 Eur
  • Siuntimo išlaidos į užsienio šalis derinamas atskirai su užsakovu
  • Jei netinka nei vienas pristatymo būdas, prekių pristatymas derinamas su užsakovu individualiai, tel: +370 123 456 789 arba el. paštu: info@ausragrei.lt
  • Nemokamas pristatymas taikomas užsisakant prekių už 150 € arba daugiau.

Prekių siuntimo kaina atskiru punktu automatiškai įtraukiama į sąskaitą faktūrą, išskyrus tuos atvejus.

www.ausragrei.lt svetainėje skelbiamos tik tokios prekės, kurios yra sandėlyje, tačiau dėl įvairių priežasčių gali nesutapti su įmonės sandėlyje esančiu prekių kiekiu. Klientui užsisakius ir apmokėjus už prekę, kurios sandėlyje tuo metu nėra, užsakymas gali būti panaikintas ir grąžinami sumokėti pinigai arba sutariama dėl galimybės prekę pristatyti, kai tik ji bus įmonės sandėlyje. Šios prekės pristatymo išlaidas apmoka įmonė.

Pasiūlymai ir nuolaidos nesumuojami.

Atsiėmus prekę, klientas privalo apžiūrėti pakuotę. Jei ji pažeista, prašome nedelsiant informuoti apie tai telefonu: +370 123 456 789 arba atsiųsti nuotraukas, įrodančias faktą šiuo adresu: info@ausragrei.lt

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie padeda surinkti informaciją apie apsilankymus mūsų svetainėje. Daugiau apie mūsų privatumo politiką galite peržiūrėti informaciją čia. Jeigu nenorite, kad slapukai būtų saugomi ir renkama apsilankymo informacija prašome pasikeisti nustatymus savo naršyklėje.